warta pniówek

i

Autor: coola

Warta i Stilon grają o punkty i poprawę miejsc w tabelach

2021-06-18 16:54

Bedzie grał i prowadził zespół tak żeby ostatni mecz wygrać. Warta Gorzów w ostatniej kolejce III ligi zagra z LKS Goczałkowice Zdrój.

To solidny III ligowiec, który jest na siódmym miejscu. W Warcie zmiana na stanowisku trenera, ale tylko na ten pojedynek. Po tym jak warciarze zapewnili sobie ligowy byt, Mariusz Misiura skorzystał z zaproszenie od PZPN i w sobotę będzie oglądał mecz Polaków z Hiszpanami​. Gorzowian poprowadzi jego asystent Paweł Posmyk.

Nie wydaje mi się, żebyśmy mieli problem z zaangażowaniem czy wolą walki tylko dlatego, że to ostatni mecz. Wręcz przeciwnie uważam, że to nasz obowiązek biegać i dać z siebie wszystko - mówi przed meczem Paweł Posmyk

Sam też pojawi się na murawie, bo drużyna jest przetrzebiona kontuzjami i kartkami. Dlatego też więcej czasu na granie dostaną młodzi piłkarze Warty. Wyjazdowy mecz w sobotę(19.06) o godz.15.

stilon lechia

i

Autor: coola

Natomiast Stilon w sobotę podejmie dziesiątą w tabeli Pogoń Świebodzin. W tym meczu też może być ciężko o emocje, bo oba zespoły grają co najwyżej o poprawę miejsca w tabeli. Początek tego spotkania w Gorzowie przy Myśliborskiej o godz.16.

Typowe teksty rodziców. Na pewno nie raz je słyszałeś! Potrafisz je dokończyć?

Pytanie 1 z 16
Nie siedź na betonie, bo dostaniesz...
Jan Pirowski i Pawełek przewidują wynik meczu Polska - Hiszpania. Nie pozostawili wątpliwości!