warta gorzów

i

Autor: Dawid Lis/Warta Gorzów Zdjęcie archiwalne

Warta Gorzów z tęgim laniem

2022-09-26 11:32

To był najsłabszy mecz Astro Energy Warty Gorzów od dawna. Aż pięć goli stracili gorzowscy piłkarze w meczu z Rekordem Bielsko Biała​ sami nie trafiając ani razu.

Praktycznie po meczu było już po 15 minutach, bo w tym czasie piłkarze z Bielska Białej trafili już trzykrotnie, a mogli prowadzić znacznie wyżej. Po przerwie obraz gry się nie zmienił. Warta grała słabo a Rekord to wykorzystał i jeszcze dwa razy trafił do bramki gorzowskiego III ligowca.

Za łatwo oddawaliśmy bramki. Najpierw gol z zerowego konta za chwilę brak krycia byliśmy dzisiaj trzy , cztery metry od przeciwnika w polu karnym dlatego pokarali nas trzema szybkimi ciosami. A później to juz konsekwencja tego słabego początku. Powiedział po meczu Mateusz Konefal trener warciarzy.

Po tym meczu Warta spadła o dwie pozycje w tabeli III lidze i aktualnie jest na 13 miejscu. W sobotę (01.10) będzie znów walczyła o punkty z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

QUIZ: Afery w PRL-u. Tymi skandalami żyła cała Polska

Pytanie 1 z 10
Słynne uprowadzenie samolotu do Berlina Zachodniego przez kapitana Czesława Kudłka, który go pilotował, miało miejsce, ponieważ:
Lewandowski GORZKO po meczu z Walią. Nie ma co świętować