Warta Górnik

i

Autor: coola

Warta Gorzów wróciła do treningów

2022-01-05 13:18

Wrócili do treningów i to nie tylko na boisku. Piłkarze III ligowej Warty Gorzów od poniedziałku zaczynają budować formę na rundę wiosenną​.

W budowaniu kondycji potrzebnej do obrony trzecioligowego bytu ma im pomóc też trening crossfitowy, który przygotował dla warciarzy Marcin Filipiak wicemistrz świata w Kattlebell. Na ten trening poświęcamy dwa dni w tygodniu liczę, że dzięki temu będziemy solidnie przygotowani kondycyjnie do rundy wiosennej - mówi Mateusz Konefał trener Warty Gorzów.

Uważam, ze te zajęcia są dobra odskocznią od takiego typowego treningu piłkarskiego. W mojej ocenie one mocno poprawiają aspekty motoryczne i siłowe zawodników - dodaje trener Warty.

Poza tym warciarze trzy razy w tygodniu trenują też na obiektach Warty Arena przy Żwirowej. Pierwszy mecz rundy wiosennej rozegrają w połowie marca z trzecią w tabeli Polonią Bytom. Przypomnijmy. Po rundzie jesiennej Warta z 13 punktami zajmuje trzecie miejsce od końca i jest w strefie spadkowej.

QUIZ. Seweryn Krajewski kończy 75 lat. Jego piosenki śpiewała cała Polska! Znasz je?

Pytanie 1 z 11
Z jakiej piosenki S. Krajewskiego pochodzi tekst: "Kto za tobą w szkole ganiał, do piórnika żaby wkładał, kto, no powiedz kto?"
Blokada torów KWK Halemba przez związki zawodowe i Agrounię