Warta Górnik

i

Autor: coola

Warta Gorzów remisuje z mocnym przeciwnikiem

2021-10-11 11:29

Ten remis smakuje jak zwycięstwo. Z wiceliderem tabeli Rekordem Bielsko-Biała Warta zagrała mądrze i dobrze. Skończyło się remisem 1 do 1 a mogło być lepiej.​

Wprawdzie w pierwszej połowie inicjatywę wykazali goście i to oni schodzili na przerwę prowadząc 1 do 0. W drugiej odsłonie po golu Dominika Nowakowskiego w 57 minucie na boisku dominowała Warta, która szczególnie w końcówce spotkania miła swoje okazje do podwyższenia prowadzenia.

Myślę , że jest lekki niedosyt. Ale po ostatnich meczach i patrząc na poprzednie rezultaty powinniśmy się cieszyć z tego remisu i bardzo szanować ten jeden punkt. Mogliśmy wygrać były sytuacje ale oni też mieli swoje także jesteśmy zadowoleni z wyniku i oby tak dalej. Powiedział po meczu Dominik Nowakowski strzelec bramki.

Warciarze nadal są na ostatnim miejscu, ale do bezpiecznej przystani jakim jest 15 lokata w tabeli tracą już tylko 3 punkty. Czy uda się je zdobyć w kolejnej kolejce? To się okaże, a kolejny mecz będzie derbowy w Zielonej Gorze z Lechią.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Średnia to raptem 6/10. Podwyższysz ją?

Pytanie 1 z 10
Janusz Kamiński jako jedyny Polak zdobył dwa Oscary. Pierwszy z nich był za "Listę Schindlera", a drugi za film...
Wzruszające pożegnanie Łukasza Fabiańskiego z Reprezentacją