Warta Odra

Autor: coola

Warta Gorzów odblokowała się w świetnym stylu

2021-11-08 10:29

Jak wygrywać to konkretnie.​ Długo czekali piłkarze i kibice Warty Gorzów na pierwsze zwycięstwo u siebie w tym sezonie III ligi. W końcu się doczekali bo Warta wygrał z MKS Kluczbork 5 do 0.

Warciarze rozstrzelali się dopiero po przerwie bo po pierwszych 45 minutach było skromne 1 do 0 po golu Pawła Krauza. Ten sam zawodnik strzelił drugą bramkę w 54 minucie a później trafiali jeszcze Orest Tkaczuk, Adam Nowak i Adrian Marchel. Warta w niczym nie przypominała zespołu z poprzednich spotkań. Dominowali na boisku i w końcu wykańczali stworzone akcje.

Czy warciarze pójdą za ciosem? Oby bo punktów nadal potrzebują bardzo. Nadal są na przed ostatnim miejscu w tabeli ale do bezpiecznej 15 pozycji tracą już tylko dwa punkty. Najbliższy mecz 13 listopada we Wrocławiu ze Ślęzą o godzinie 13:30.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Prawdziwy inteligent musi zdobyć min. 8/10

Pierwszą wokalistką zespołu Varius Manx była...
Radosław Kawęcki szósty raz mistrzem Europy w pływaniu!