gorzów word1

i

Autor: facebook.com/WORD Gorzów Samochody zostały odkażone.

W gorzowskim WORDzie ozonowanie. Kolejne 283 osoby zarażone w regionie!

2020-10-22 16:06

Codziennie rośnie liczba chorych na COVID-19. W kraju znów kolejny rekord dobowy- ponad 12 tysięcy przypadków! W Lubuskiem tyle samo pozytywnych testów, co w środowy poranek (21.10). W Gorzowie mniej, ale za to w Zielonej Górze dużo.

Gorzowski WORD dzisiaj (tj. czwartek 22.10) jest nieczynny, odwołano egzaminy. Wszystko przez potwierdzony przypadek COVID u jednej z egzaminatorek. Jak poinformowała dyrekcja ośrodka, by zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa, odkaziło i zozonowało pomieszczenia. Wyczyszczona została także cała flota samochodowa. Dzięki działaniom profilaktycznym w piątek (23.10) ośrodek zostanie otwarty.

Wprowadzono nowe zasady. Zapisy na egzaminy wyłącznie przez system Info-Car. Na terenie Ośrodka będą mogły przebywać jedynie osoby przystępujące do egzaminu teoretycznego oraz oczekujący na część praktyczną. Obowiązkowe jest noszenia maseczek i rękawic. Wszelkie zmiany są umieszczane na stronie oraz na Facebooku WORD-u.

gorzów word2

i

Autor: facebook.com/WORD Gorzów Pomieszczenia przeszyły ozonowanie.

Z kolei w czwartkowy poranek  (22.10) poinformowano o 283 nowych zarażeniach w Lubuskiem. Tyle samo chorych było w środę (21.10). Odnotowano kolejny zgon- 67-latki z powiatu wschowskiego. Najwięcej zachorowań dotyczy Zielonej Góry – 67 osób, w powiecie międzyrzeckim- 54 oraz po 33 w Gorzowie i powiecie żarskim.

Kolejki na test na COVID-19. Szokujące nagrania pokazują dramat pacjentów
Sonda
Czy studniówki powinny zostać odwołane?