gorzów szkoła elektryk

i

Autor: Fragles/ archiwum Czy w gorzowskich szkołach znajdą się chętni do szczepień?

W gorzowskich szkołach jeszcze nie szczepią przeciw COVID-19

2021-09-13 12:17

W poniedziałek, w całym kraju miały ruszyć w szkołach szczepienia przeciw koronawirusowi. W gorzowskich placówkach jeszcze zbierane są deklaracja od chętnych. Dyrektorzy szkół poprosili o kilka dodatkowych dni na zorganizowanie całej akcji.

W gorzowskich szkołach szczepienia przeciwko COVID-19 jeszcze się nie zaczęły. Dyrektorzy poprosili o kilka dodatkowych dni na zebranie deklaracji. Nie wiadomo ilu uczniów się zgłosi. Widząc jak wygląda zainteresowanie w kraju, wielu chętnych nie należy się spodziewać. Równocześnie sprawdzane jest, czy w poszczególnych placówkach są odpowiednie warunki, żeby zorganizować punkt szczepień.

Mamy też możliwość skorzystania z oferty firmy, która specjalizuje się w takich szczepieniach, z placówką medyczną, która może to zrobić w sposób mobilny - mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego magistratu.

Ilu gorzowskich uczniów zechce zaszczepić się w szkołach będzie wiadomo w połowie tygodnia. Zgodnie z rządowymi planami szczepienia w szkołach miały odbyć się między 13 a 19 września.

Czy twoje dziecko jest gotowe na samodzielny powrót ze szkoły?

Pytanie 1 z 9
Czy rozmawiałaś ze swoim dzieckiem o tym, jak się zachować, gdy ktoś obcy je zaczepi?