Podprowadzające Stali Gorzów

i

Autor: Radek Kalina/Stal Gorzów

W Gorzowie odbył się casting na podprowadzające Stali. Znamy szczegóły wydarzenia. Kiedy wyniki?

2023-03-02 12:50

W sobotę odbył się casting na nowe podprowadzające ebut.pl Stali Gorzów. Był to nabór dziewczyn do obecnych hostess, które w ostatnim sezonie prezentowały się pod taśmą. Jak wypadły nowe kandydatki i kiedy wyniki?

Casting na podprowadzające Stali Gorzów. Wiemy, kiedy będą wyniki

Na casting przyszło aż 21 dziewczyn. To bardzo dużo, bo w ostatnich latach ta liczba była zdecydowanie mniejsza. Klub również nieco inaczej podszedł do samego wyboru - W tym sezonie była inna formuła. Casting był otwarty. Nie wymagaliśmy żadnych zdjęć ani zgłoszeń, bo chcieliśmy te dziewczyny zobaczyć od razu na żywo. W tym roku poziom był bardzo wysoki. Na casting dotarło 21 dziewczyn w różnym wieku. W tym sezonie zapraszaliśmy nawet 16-latki, ale za zgodą opiekunów - mówi nam Agnieszka Zdrojewska, koordynatorka podprowadzających w Stali Gorzów.

Co musi mieć w sobie idealna kandydatka Stali? - Patrząc na dziewczyny skupialiśmy się ogólnie na prezencji, czyli wygląd, sposób poruszania się, uśmiech i pewność siebie. Obowiązki przyszłych podprowadzających Stali Gorzów, to przede wszystkim dobra reprezentacja klubu, podprowadzanie zawodników do startu i wsparcie w prowadzeniu dopingu na stadionie - dodała Zdrojewska.

Gorzowianie w najbliższym czasie mają poinformować kandydatki o wynikach castingu.

Sonda
Czy kibicujesz Stali Gorzów w PGE Ekstralidze?