żużel stal

i

Autor: pci

Kiedy Stal Gorzów wyjedzie na pierwszy trening? Sytuacja się komplikuje. Mamy komentarz trenera drużyny

2023-03-01 14:57

Początek marca, to przede wszystkim czas intensywnych prac w klubie, jak i na stadionie. Nie inaczej jest w Gorzowie, gdzie wszyscy przygotowują się do sezonu 2023, który rusza za nieco ponad miesiąc. Co z pierwszymi treningami na "Jancarzu"? O to spytaliśmy trenera Stanisława Chomskiego.

Co z pierwszymi treningami Stali Gorzów? Mamy niepokojące wieści

Gorzowianie w ostatnich latach jako jedni z ostatnich wyjeżdżali na swój tor. Pogoda nie była łaskawa dla sztabu szkoleniowego ebut.pl Stali Gorzów. Niestety, nie inaczej jest w tym roku. W najbliższych dniach przewidziany jest nawrót zimy, a przede wszystkim mrozów w nocy, a jak wiemy, to właśnie mróz nie jest sprzymierzeńcem przygotowania toru, o czym gorzowianie przekonywali się w zeszłych latach niejednokrotnie.

- Gotowość obiektu przewidziana jest na okolice 10 marca. A co z pierwszym treningiem? Na razie prognozy pogody nie są optymistyczne dla Gorzowa, bo w następnych dniach ma być nawrót mrozu w nocy, a to znacznie utrudnia pracę. Będziemy reagować na bieżąco - mówi nam Stanisław Chomski, trener ebut.pl Stali Gorzów.

- Na razie czekamy na rozwój wydarzeń i nie panikujemy. Jeśli sytuacja z gorzowskim torem będzie trudna, to rozważymy opcję treningu w innym miejscu, ale to na razie odległa sprawa. Skupiamy się na własnym torze. Mamy nadzieję, że pogoda odpuści - dodał szkoleniowiec.

Z naszych informacji wynika, że Stal może wyjechać na swój tor nawet po 15 marca, a to przecież tuż przed sparingami, które zaplanowane są w Gorzowie na koniec tego miesiąca.

Przypomnijmy, że ebut.pl Stal Gorzów rozpocznie sezon PGE Ekstraligi w Toruniu, gdzie 8 kwietnia zmierzy się z miejscowym For Nature Solutions Apatorem.

Sonda
Czy Stal Gorzów wyjedzie na tor szybciej niż 15 marca?