Gorzów: Poranek

i

Autor: wh

UWAGA kierowcy! Utrudnienia na węźle S3 Gorzów Zachód

2021-12-06 7:43

Nie zjedziecie z ekspresowej S3 w kierunku Szczecina na wysokości Wieprzyc. Tir wjechał w barierki, na miejscu pracują służby, a utrudnienia mogą potrwać nawet jeszcze kilka godzin. Uważajcie na drogach w Gorzowie, może być ślisko.

Wciąż nie ma możliwości skorzystania ze zjazdu Gorzów Zachód, jeżeli jedziecie od Zielone Góry w kierunku Szczecina. W okolicach 5. rano tir wjechał tam w barierki. Kierowca został poszkodowany, pogotowie zabrało go do szpitala. Porządkowanie miejsca wypadku może potrwać jeszcze kilka godzin, także korzystajcie ze zjazdów Gorzów Południe albo Gorzów Północ.

Trzeba uważać na remontowanej Chrobrego i fragmencie Jagiełły. Wciąż kierowcy, zwłaszcza ci spoza Gorzowa potrafią się gubić. Zgodnie z przewidywaniami remont ulicy Bolesława Chrobrego jeszcze potrwa, ale przy Arsenale pojawiła się już nawierzchnia.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Trwa remont na Olimpijskiej. Auta mogą korzystać z ulicy, ale ruch w trakcie prac jest sterowany ręcznie, a prędkość ograniczona do 30 km/h. Potrafią się tworzyć zatory w tamtym miejscu.

Wciąż sporo remontów w naszym mieście. Zamknięty jest fragment Teatralnej od Ogrodowej do Szpitalnej. Tak już zostanie. Ruch będzie przekierowany na wciąż budowany nowy fragment Spichrzowej. Drogowcy wciąż pracują także chociażby na Słonecznej, czy Długosza. Nowe rondo z kolei mamy na skrzyżowaniu Kombatantów z Szarych Szeregów.

Biało w Gorzowie na Mikołajki. Śniegu nasypało z soboty na niedzielę. Na razie zostanie z nami, bo synoptycy na praktycznie cały dzień przewidują w okolicach zera stopni w Gorzowie. Nie powinno za to dosypać więcej. Uważajcie, bo na drogach może być ślisko momentami i pamiętajcie o zmianie opon na zimowej. Ubierzcie się ciepło, bo odczuwalna temperatura może być nawet poniżej zera. Przez cały roboczy tydzień ciśnienie ma być poniżej optymalnego.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Nawet profesor może mieć problem z kompletem

Pytanie 1 z 10
Samiec dzika to...