gorzów zima na drogach 1

i

Autor: Fragles O poranku biała niespodzianka, śnieg okrył auta przy Matejki.

Gorzów przykrył biały puch. Kierowcy ostrożnie! [FOTO]

2021-12-05 9:36

Na śnieg czekają zwłaszcza dzieci, by pojeździć na sankach czy porzucać się śnieżakami. Dla kierowców i drogowców to raczej uciążliwość, bo drogi są śliskie. Od niedzielnego poranka (5.12) kursują pługopiaskarki. Doszło do kilku kolizji.

Przez całą noc w Gorzowie i okolicach padał śnieg. Drobne opady przez kilka godzin utworzyły kilkucentymetrową warstwę białego puchu. Od rana zbierają go pługi, a piaskarki sypią mieszanką soli z piaskiem. Główne ulice jak np. Kosynierów Gdyńskich, Sikorskiego czy Jagiełły- są czarne i przejezdne.

gorzów zima na drogach 2

i

Autor: Tozial Centrum Gorzowa, okolice Chrobrego-Sikorskiego odśnieżone.

Mimo odśnieżonych ulic kierowcy muszą być bardzo ostrożni, bo gdzieniegdzie są przymrożone. Nie ma co dociskać pedału gazu. Jak informuje Magdalena Ziętek z gorzowskiej policji- doszło do kilku kolizji. Około godz. 9 na Zawarciu przy przystanku przy Fabrycznej przy Spichlerzu- osobówka uderzyła w tył autobusu MZK-a. Nikomu nic się nie stało.

gorzów zima na drogach 3

i

Autor: dw Osobówka ma uszkodzony przód, a autobus tylne światło.

Gorzej sytuacja wygląda na osiedlach, tam w następnej kolejności drogi będą porządkowane. Dlatego zmotoryzowani muszą być bardzo czujni i dostosować jazdę do warunków pogodowych. Do wieczora ma przelotnie padać słaby śnieg, do tego pochmurno i mgliście. Noga z gazu.

Motomikołaje przejechały ulicami Szczecina

Dzieciństwo w PRL – Mikołajki

Pytanie 1 z 10
Szkolne mikołajki odbywały się przeważnie: