gorzów: remont dworcowa

i

Autor: kb

Gorzów: Remont ulicy Dworcowej

Trzeci etap na Dworcowej, kierowców czeka niemiła niespodzianka w centrum Gorzowa

2023-07-24 11:54

Drogowcy w weekend [21-23.07] wystartowali z trzecim etapem, kierowców czeka niemiła niespodzianka w centrum Gorzowa. Firma wykonująca remont i przebudowę ulicy Dworcowej teraz przeszła do etapu prac na dawnej pętli tramwajowej przy samym dworcu PKP.

gorzów: remont dworcowa

i

Autor: kb

Kierowcy poza tym, że jak do tej pory nie przejadą samą ulicą Dworcową, to także w tym momencie nie są w stanie pojechać Składową do ulicy Jancarza i w drugą stronę. Ograniczony jest także ruch pieszych w pobliżu przejścia przy skrzyżowaniu Dworcowej z Jancarza.

Zachowany jest za to wjazd z Jancarza na postój taksówek przy dawnym dworcu PKS. Wyznaczone są objazdy, warto patrzeć na znaki. Szczegóły znajdziecie na stronie gorzowskiego magistratu.

gorzów: remont dworcowa

i

Autor: kb

Przypomnijmy, ulica Dworcowa totalnie zmieni się na odcinku około 200 metrów. Wykonany zostanie deptak dla pieszych, zatoki autobusowe, pojawią się toalety dla podróżnych i system informacji pasażerskiej. Zainstalowane będą kamery monitoringu. Zakończenie prac zaplanowano na późną jesień tego roku. Koszt to 23 miliony złotych.

Najlepsi piłkarze PRL-u - czy rozpoznasz ich wszystkich?

Pytanie 1 z 9
Ten piłkarz był znany z charakterystycznego "tańca" w narożniku boiska. Jak się nazywa
Włodzimierz Smolarek