Sklep Woolworth w Poznaniu cieszy się dużą popularnością. Tak wygląda to miejsce trzy miesiące po otwarciu

i

Autor: MB Sklep Woolworth w Poznaniu cieszy się dużą popularnością. Tak wygląda to miejsce trzy miesiące po otwarciu

HANDEL

Jest kolejny najemca w parku handlowym S1. To właśnie tam będzie też Woolworth. Otwarcie coraz bliżej!

2023-08-29 9:27

Dobiega końca budowa parku handlowego S1, który powstaje na Górczynie w Gorzowie, w miejscu dawnego TESCO. Do otwarcia pozostały już praktycznie trzy miesiące, dlatego w tej chwili ostatni najemcy rezerwują dla siebie lokale. Poznaliśmy kolejny sklep, który otworzy tam swoje podwoje!

Park handlowy S1 w Gorzowie. Jakie sklepy się tam znajdą?

Nowy park handlowy zajmie powierzchnię około 4 tysięcy metrów kwadratowych. To właśnie tam znajdzie się 12 sklepów, do których będzie się wchodziło osobnymi wejściami z zewnątrz - nie tak jak w przypadku galerii handlowych, w których sklepy umieszczone są wewnątrz obiektu.

Wiadomo już, że w parku S1 zlokalizowany zostanie sklep, którego do tej pory w Gorzowie nie było. Chodzi o niemieckiego giganta, czyli Woolworth, oferujący artykuły codziennego użytku, od sprzętów AGD przez artykuły dekoracyjne i elektronikę aż po odzież i artykuły gospodarstwa domowego.

Oprócz tego znajdą się tam m.in. Carrefour, Rossman, Media Expert, Sinsay oraz dwie inne marki odzieżowe, sklep zoologiczny czy apteka Dr Max. Ale to nie wszystko, bo co jakiś czas pojawiają się inromacje o nowych najemcach.f

Nowy najemca w parku handlowym S1. Kto nim został?

Do grona sklepów, które zlokalizowane zostaną w Parku handlowym S1 dołącza Ahome, który oferować będzie produkty pochodzące z Chin. Znajdziemy tam praktycznie wszystko: od ubrań i obuwia, przez kosmetyki, zabawki aż po akcesoria gospodarstwa domowego. A to wszystko, jak na chiński market przystało, w wyjątkowo korzystnych cenach.

Kiedy będzie gotowy park handlowy S1?'

Roboty przy budowie obiektu idą pełną parą. Na miejscu wydzielone są lokale, w których znajdą się sklepy. Gotowa jest elewacja oraz miejsce na szyldy przed sklepami. 

W tej chwili trwają jeszcze prace wykończeniowe w poszczególnych obiektach, a najemcy szukają już pracowników. Wszystko wskazuje na to, że obiekt, zgodnie z zapowiedziami, otworzony zostanie jeszcze w listopadzie 2023 roku.

W Polsce ma powstać 1000 sklepów Woolworth. Ostatni otworzył się w Zielonej Górze i przyciągnął tłumy klientów!

Sonda
Czy uważasz, że kolejny park handlowy jest w Gorzowie potrzebny?
Wynieśli ze sklepu bardzo drogi towar! Szuka ich policja