Stanisław Chomski wspomina Łukasza Kaczmarka

i

Autor: facebook.com/stalgorzow1947 / pci

wspomnienie

Trener Stali Gorzów wspomina tragicznie zmarłego Łukasza Kaczmarka. "Był uśmiechniętym, dynamicznym chłopakiem"

2024-04-29 10:55

W piątkowy wieczór tragicznie zmarł Łukasz Kaczmarek, były wychowanek Stali Gorzów. Swoją karierę zakończył już kilka lat temu, ale od żużla na początku się nie odwracał, bo był także mechanikiem. Łukasza doskonale pamiętają w klubie.

To miała być spokojna podróż na ognisko z przyjaciółmi, która zakończyła się tragicznie. Łukasz Kaczmarek wypadł ze swojego pojazdy typu buggy i zginął na miejscu.

Śmierć wychowanka wstrząsnęła całą Stal Gorzów. W niedzielę przed meczem z Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa uczczono pamięć Łukasza minutą ciszy. Stal tego dnia wygrała 48:42 i była to wygrana na pewno dla tragicznie zmarłego wychowanka.

Trener Stali Gorzów wspomina Łukasza Kaczmarka

Choć Stanisława Chomskiego nie było w Stali Gorzów, gdy Łukasz Kaczmarek zaczynał jeździć, to doskonale znał tego zawodnika. Doświadczony szkoleniowiec wspomniał o tym po meczu z Częstochową.

Nie dożyli premiery filmu ze swoim udziałem. Tragiczny los znanych aktorów. Niezapomniani

Był uśmiechniętym, dynamicznym chłopakiem. Szukał może adrenaliny, może nowych wyzwań, które nie udało mu się spełnić w sporcie żużlowym. Szkoda chłopaka, bo każda śmierć jest bardzo przykra i wywołuje na pewno żal – powiedział nam Stanisław Chomski.