Zginął Łukasz Kaczmarek

i

Autor: Pixabay/Screen Facebook Stal Gorzów

Tragedia

Stal Gorzów w żałobie. Klub przekazuje tragiczną informację o śmieci byłego zawodnika. Odszedł Łukasz Kaczmarek

2024-04-27 10:58

W mediach społecznościowych klubu opublikowano bardzo smutny wpis. Stal Gorzów informuje o nagłym odejściu byłego żużlowca Łukasza Kaczmarka. Zagrał także rolę ''Dzikusa'' w filmie "Żużel". Mężczyzna miał tylko 28 lat.

Był wychowankiem Stali Gorzów Wielkopolski. Zadebiutował 9 września 2012 roku w meczu wyjazdowym z Stelmetem Falubazem Zielona Góra. Co więcej, z drużyną Stali zdobył srebrny medal drużynowych mistrzostw Polski (2012). W sezonie 2013 wraz z Zmarzlikiem, Cyferem i Cyranem zdobył złoty medal młodzieżowych drużynowych mistrzostw Polski oraz srebrny medal Ligi Juniorów. W sobotę Stal Gorzów  opublikował informację o śmierci Łukasza Kaczmarka. 

Nie żyje były żużlowiec Stali Gorzów

W sobotę w mediach społecznościowych Stali Gorzów opublikowano dramatyczny wpis. 

- Dotarła do nas bardzo smutna informacja. Odszedł nagle Łukasz Kaczmarek, były zawodnik naszego klubu. Całej rodzinie składamy wyrazy najgłębszego współczucia. Cześć Jego Pamięci! - czytamy w poście.

Jak informowaliśmy, do dramatycznego wydarzenia doszło w piątek w Deszcznie koło Gorzowa. Dwaj mężczyźni jechali pojazdem typu buggy. W trakcie jazdy auto dachowało. Jeden z nich wypadł z pojazdu i zginął na miejscu.

- Wywrócił się pojazd buggy w rezultacie czego doszło do śmierci kierującego. Pojazdem jechały dwie osoby i niestety kierowca tego pojazdu nie przeżył. Szczegóły zdarzenia będą ustalane. W trakcie prowadzonego postępowania ustaliliśmy, że mężczyzna który zginął miał 28 lat - powiedział nam komisarz Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Szczęśliwy finał poszukiwań 5-latki w Gorzowie Wielkopolskim