Policja

i

Autor: Komenda Miejska Policji zdjęcie ilustracyjne

WYPADEK

Lubuskie: Tragiczny wypadek na DK22 niedaleko Gorzowa. Jedna osoba nie żyje

2023-12-18 10:38

W niedzielne (17.12) popołudnie na drodze krajowej nr 22 w okolicy Kiełpina doszło do dramatycznego wydarzenia. Z niewyjaśnionych przyczyn kierowca osobówki wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na skutek uderzenia zginęła jedna z pasażerek.

Wypadek koło Kiełpina. nie żyje kobieta

Wszystko działo się około godziny 13:30. To właśnie wtedy dyżurny gorzowskiej straży otrzymał informację o wypadku, do którego doszło na DK22 w rejonie Kiełpina, pod Gorzowem. Jak wynikało ze zgłoszenia: osobowe auto uderzyło w drzewo.

Na miejsce natychmiast wysłano zastępy straży pożarnej, policję i pogotowie. Jak się okazało, osobowy peugeot, którym podróżowały trzy osoby, nagle z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w znajdujące się w pobliżu drzewo.

Siła uderzenia była na tyle duża, że jedna z pasażerek zmarła mimo prowadzonej na miejscu reanimacji. Ranny został też drugi pasażer, który pod opieką ratowników medycznych został odwieziony do szpitala. W zdarzeniu najmniej ucierpiał kierowca, który nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń.

Jak przyznał Maciej Kimet z Zespołu Prasowego Lubuskiej Policji: kierowca był trzeźwy.

Na razie nie wiadomo dokładnie dlaczego doszło do tego tragicznego wypadku. Ustaleniem jego okoliczności zajmują się odpowiednie służby.

Pożar kurnika połączonego z budynkiem mieszkalnym pod Gorzowem

Quiz. Marki samochodów i ich logo. Jak dobrze znasz się na motoryzacji?

Pytanie 1 z 22
Rozpoznajesz tę markę pojazdu po logo?
Logo audi
Koszmarny wypadek w Dybowie pod Toruniem. Mężczyzna zginął w środku nocy