Tragedia w Lubuskim. Nad jeziorem w Kuligowie spłonęły przyczepy kempingowe

i

Autor: Policja Lubuska

Tragedia w Lubuskim. Nad jeziorem Żółwin spłonęły samochody i przyczepy kempingowe

2021-12-07 10:22

Policjanci z Międzyrzecza wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło na działce letniskowej nad jeziorem Żółwin w Kuligowie. W spalonej przyczepie kempingowej znaleziono zwłoki mężczyzny - poinformował we wtorek Mateusz Maksimczyk z Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu. Na działce płonęły dwie przyczepy.

Jak poinformowała Komenda Powiatowa PSP w Międzyrzeczu, do pożaru doszło w poniedziałek (6 grudnia), ok. godz. 13:30 we wsi Kuligowo na jednej z działek letniskowych nad Jeziorem Żółwin. Pożarem były objęte dwie przyczepy kempingowe oraz dwa samochody osobowe. W akcji brały udział trzy zastępy gaśnicze.

CZYTAJ TAKŻE: Gorzów: Ślisko na drogach. Od jutra też utrudnienia na Fabrycznej

Tragedia w Lubuskim. W przyczepie znaleziono zwłoki

W trakcie działań gaśniczych w jednej z przyczep kempingowych strażacy znaleźli zwęglone zwłoki mężczyzny. Oględziny miejsca zdarzenia przeprowadził biegły z zakresu pożarnictwa, policjanci i prokurator. W celu ustalenia przyczyny zgonu i potwierdzenia tożsamości mężczyzny zarządzono sekcję zwłok. Śledztwo mające wyjaśnić przyczynę tragedii nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Międzyrzeczu

Pasażerowie podróżują jak sardynki w puszce. Horror na kolei