Tak wygląda stadion Stali Gorzów po zimowej przerwie. Kiedy 1. trening?

i

Autor: pci

ŻUŻEL

To tu wkrótce zawarczą motocykle? Stadion im. Edwarda Jancarza niebawem ugości żużlowców Stali Gorzów

2024-03-07 15:18

Początek marca w środowisku żużlowym oznacza tylko jedno. Wkrótce zawodnicy wyjadą na pierwszy trening! Choć w Gorzowie jeszcze go nie było, to patrząc na tor, jest to bardzo prawdopodobne już niedługo. No właśnie, ale kiedy?

Na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie trwają obecnie prace przygotowujące do pierwszego treningu. Z tego co mówił nie tak dawno trener, Stanisław Chomski, gotowość obiektu zaplanowano między 12, a 15 marca.

Postanowiliśmy udać się na stadion i zobaczyć faktyczny postęp prac. Jak to ująć jednym słowem? Jest naprawdę nieźle! Tor, jak na tę porę roku, jest w świetnej kondycji. Widać, że małe przymrozki nie były na tyle straszne, jak w poprzednich sezonach. Sam Jarosław Gała, czyli toromistrz gorzowskiej Stali, podkreśla, że tak dobrej pogody do przygotowania toru nie było od wielu lat.

Kiedy pierwszy trening w Gorzowie?

Skoro aura nie zrobiła psikusa, to kiedy zawodnicy ebut.pl Stali Gorzów wyjadą na tor? Tego na razie oficjalnie nie wiadomo, choć gdzieniegdzie mówi się, że być może będzie to już w następnym tygodniu.

Sztab szkoleniowy, póki co, studzi emocje i skupia się na wspomnianych przygotowaniach obiektu. Tu warto podkreślić, że na razie na torze nie widać przymocowanych dmuchanych band, które są nieodłącznym elementem przy każdych jazdach. Poza tym wszystko jest na swoim miejscu. Zobaczcie poniższą galerię zdjęć!

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Które miejsce zajmie ebut.pl Stal Gorzów w sezonie 2024?