gorzów wartownia noc

i

Autor: wartowniagw/facebook.com Wartownia weekendowo oblężona

Techno, house i hip-hop. Znani DJ'je w gorzowskiej Wartowni!

2021-07-02 16:30

Kolejny weekend z muzycznymi, różnorodnymi dźwiękami nad Wartą. Kontenerowe miasteczko cieszy się wzięciem wśród mieszkańców. Można powiedzieć, że to strzał w dziesiątkę. W niedzielę (4.07) wystąpi donGuralesko.

Techno Ekspedycja w Wartowni w Gorzowie. W piątek( 2.07) wystąpią Siasia, Lopez, SkayHard.  Pomysł jak najbardziej trafił w gusta gorzowian, nie tylko młodych, ale także średniego pokolenia. Takie było założenie organizatorów. Znani dj' je przyciągają tłumy. Dzisiaj zagra legenda polskiej sceny techno- Siasia. Dj'skie sety od godz. 20.

gorzów wartownia donguralesko

i

Autor: quotepark.pl donGuralesko pojawi się w Gorzowie.

Z kolei w sobotę (3.07) muzyka house i wakacyjna podróż z poznańskimi dj'ami: Neevaldem i Matthew Clarck'em. To także producenci, czołowe postacie tego gatunku muzycznego. Podczas wakacyjnego cyklu nad Wartą pobawić się będzie można przy różnych setach. Sobotnie muzyczne szaleństwo od godz. 18.

Z kolei w niedzielny poranek (4.07) warsztaty. O godz. 10 joga w Wartowni czyli rozciąganie w plenerze. Trzeba zabrać ze sobą maty. Na godz. 11 zaplanowano naukę specjalnych technik świadomego oddychania. Potrzebne będą chusteczki oraz strój niekrępujący ruchów.

gorzów wartownia joga

i

Autor: wartowniagw/facebook.com Joga w niedzielne poranki nad Wartą.

Na deser donGuralesko i hip-hopowe rytmy. Wystąpi polski raper, który działa na scenie od ponad 25 lat. Współtworzył kilka grup, grał m.in z TEDE. Paluchem, Grubsonem czy Pezetem. W maju ubiegłego roku ukazał się 20 krążek w dyskografii "Dziadzior". Wraz z nim zagra DJ Soina. Niedzielne granie o godz. 18.

Miley Cyrus to królowa coverów

QUIZ. Pytania za gwarantowany 1000 zł w "Milionerach"! Sprawdź, czy byś sobie poradził!

Pytanie 1 z 10
Czym biblijny Adam "zapłacił" za towarzyszkę życia?