GWIAZDY

Tak wygląda teraz serialowy Mateusz Mostowiak z M jak Miłość. Rozpoznalibyście go na ulicy?

2024-03-06 8:43

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda popularny Mateusz Mostowiak, gdy dorósł? Wszyscy raczej pamiętają go jako małego chłopca. Teraz to już mężczyzna z krwi i kości. Tych zdjęć na pewno nie widzieliście!

Krystian Domagała, bo o nim mowa, zasłynął grając Mateusza Mostkowiaka w serialu M jak Miłość. Na planie pojawił się, gdy miał zaledwie kilka miesięcy. Był synem popularnej Hanki i Marka Mostowiaków. Pamiętacie go, kiedy był mały?

Krystian Domagała ma teraz 22 lata. Jego dorastanie śledziła cała Polska, bo całe dzieciństwo spędził właśnie na planie.

- Są osoby w ekipie, które znam niemal od urodzenia. Zdecydowanie traktuję ich jak rodzinę, bo jestem z nimi związany całe życie. Widzieli przez te wszystkie lata, jak się zmieniam i dojrzewam. Jestem do tych ludzi bardzo przywiązany. Panią Teresę Lipowską traktuję jak moją trzecią babcię, a ona mnie jak swojego wnuka. To cudowna osoba, z której rad często korzystam; nie da się jej nie kochać – podkreślił młody gwiazdor w rozmowie ze "Światem Seriali".

Domagała porzucił rolę w M jak Miłość dla nauki. Jak powiedział, chciał skupić się na maturze.

- Oczywiście wyobrażam sobie, że będę się zajmować w życiu czymś innym niż praca na planie serialu, ale te wszystkie lata sprawiły, że chciałbym iść tą drogą. Od dziesięciu lat regularnie gram w piłkę nożną, lubię aktywność fizyczną, więc rozważam także zdawanie na AWF. Mam jeszcze trochę czasu, zobaczymy co przyniesie przyszłość. Nie podjąłem jeszcze żadnej decyzji - powiedział.

Polski aktor szybko jednak wrócił na plan popularnego serialu. Od wakacji 2022 znów możemy go oglądać w M jak Miłość.

M jak milość, odcinek 1653, ZWIASTUN: Andrzej zdradzi Magdę. Nagły poród Anety
Sonda
Oglądasz "M jak miłość"?