GWIAZDY

Gwiazdy. Jak dzisiaj wygląda posterunkowa Kasia z "13 posterunku"? Niesamowite zdjęcia aktorki

2024-03-06 8:44

Ten serial oglądał praktycznie każdy Polak. "13 posterunek", bo o nim mowa, rozśmiewał nasz kraj przez łącznie dwa lata z małym haczykiem. Jedną z głównych ról grała Aleksandra Woźniak zwana jako Kasia. Jak wtedy wyglądała, a jak teraz? Sprawdźcie!

Posterunkowa Kasia nie miała łatwo. W serialu "13 posterunek" podkochiwało się w niej większość innych aktorów, bo taki był scenariusz. Nic dziwnego, że reżyser serialu, Maciej Ślesicki wybrał właśnie do tej roli Aleksandrę Woźniak,bo aktorka w tamtych latach wyglądała zjawiskowo i tak też zostało do dziś. Zerknijcie do załączonej galerii, gdzie widać, jak zmieniała się Woźniak na przestrzeni ponad 20 lat.

Aleksandra Woźniak oprócz roli w serialu "13 posterunek" grała później także w "Złotopolskich", "Plebanii", "Linii Życia", "Szpital na perypetiach", "Daleko od noszy", "Barwy Szczęścia", czy "Klan", po którym zakończyła działalność w serialach.

Swoją karierę aktorską zakończyła w maju 2020 roku, ale na salonach pozostała do dziś. Tu też warto dodać, że od 2019 roku Aleksandra Woźniak prowadzi swój własny gabinet terapeutyczny. W 2016 roku rozpoczęła studia psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS, gdzie uzyskała dyplom i później razem z koleżanką założyła firmę "Humanica". 

Im starsza, tym piękniejsza. Anna Mucha kiedyś i dziś
Sonda
Lubisz wracać do starych seriali?