GWIAZDY

Gwiazdy. Tak na przestrzeni lat zmieniła się Joanna Koroniewska. Jedna cecha pozostała do dziś! Zobaczcie te zdjęcia

2024-03-06 8:44

Joanna Koroniewska-Dowbor urodziła się w Toruniu i jest na salonach od ponad 20 lat. Zasłynęła z roli Małgorzaty Chodakowskiej w serialu "M jak Miłość". 45-letnia aktorka wyróżnia się zniewalającym uśmiechem, który jest głównym znakiem rozpoznawczym.

Joanna Koroniewska-Dowbor jest na salonach od ponad 20 lat. Zasłynęła z roli Małgorzaty Chodakowskiej w serialu "M jak Miłość". 45-letnia aktorka wyróżnia się zniewalającym uśmiechem, który jest głównym znakiem rozpoznawczym.

Koroniewską-Dowbor zna i ceni praktycznie każdy Polak. Popularna aktorka grała w przeszłości w wielu produkacjach, ale głównie jest kojarzona z serialu "M jak Miłość". Grała także w "Daleko od noszy", "Komisarz Alex". Polka przez 16 lat dubbingowała różne postacie w bajkach, ale także i w filmach. Co ciekawe, występowała także w teledyski disco polo zespołu "Classic".

Kariera 45-latki jest bardzo bogata. Joanna Koroniewska-Dowbor słynie ze szczerego, pełnego wdzięku uśmiechu, czym od lat przyciąga oko niejednego widza. Zdecydowanie naszym zdaniem jest to jej znak rozpoznawczy. Wystarczy spojrzeć na poniższą galerię zdjęć, która uświadomi was w tym fakcie.

Nie wszyscy jednak wiedzą, jak z upływem lat zmieniała się polska aktorka. Widzieliście jej zdjęcia sprzed na przykład 15-20 lat? Koniecznie zobaczcie te zdjęcia!

Sonda
Czy śledzisz karierę Joanny Koroniewskiej-Dowbor?
Joanna Szczepkowska aktorka i pisarka wyznaje: „Nie wyżyłabym z samego pisania”