miasto

Tak wygląda gorzowski bulwar po opadnięciu Warty. Jest nad czym pracować! "Jest dużo błota"

2024-04-15 13:53

Wysokie temperatury przez ostatnie dni w Gorzowie sprawiły, że Warta w naszym mieście znacznie opadła. Dzięki temu mieszkańcy dostali od służb zielone światło na spacery w dolnej części oraz pod Mostem Staromiejskim.

Otworzenie bulwaru dla gorzowian z pewnością cieszy, ale patrząc na jego stan po opadnięciu Warty, to na pewno wymaga jeszcze wiele pracy. Głównie porządkowych.

Gołym okiem widać, że jeszcze dobrych kilka dni temu stała w tych miejscach woda. Charakterystyczne zanieczyszczenia dają się we znaki, ale nie przeszkadza do mieszkańcom w korzystaniu z pogody i spacerowaniu.

Faktycznie, jest dużo błota, który może przeszkadzać, ale nam to nie jest straszne - mówi nam pani Anna, która w niedzielę wybrała się na spacer ze swoją rodziną. - Cieszymy się, że gorzowski bulwar został w końcu otwarty dla mieszkańców i możemy korzystać z pogody. Bulwar wymaga jednak prac porządkowych - podkreśliła.

Postanowiliśmy sami wybrać się w niedzielne popołudnie na krótką przechadzkę i sprawdzić, jak to faktycznie wygląda. Efekty naszego spaceru są widoczne w poniższej galerii zdjęć, do której teraz serdecznie zapraszamy!

Wzrasta poziom wody w Wiśle
Sonda
Lubisz spacerować nad Wartą?