Karolina Kulczyńska, podprowadzająca Stali Gorzów

i

Autor: instagram.com/_karkulczynska_

MISS POLONIA

Tak wygląda finalistka Miss Polonia 2023 z Gorzowa. To Karolina Kulczyńska! Co powiedziała tuż przed finałem?

2023-05-23 14:44

Choć pochodzi z Bogdańca, to można powiedzieć, że jest także gorzowianką. Karolina Kulczyńśka w tym roku jest w ścisłym gronie finalistek Miss Polonia 2023. 22-latka będzie reprezentowała nasze miasto w tym jakże prestiżowym konkursie.

Karolina Kulczyńska finalistką Miss Polonia 2023

Karolinę Kulczyńską większość gorzowian kojarzy z meczów ebut.pl Stali Gorzów, gdzie podprowadza miejscowych żużlowców od kilku sezonów. W wywiadzie dla organizatorów Miss Polonia 2023, Karolina przedstawiła się z nieco innej strony, o której mogliście nie wiedzieć!

- Zdecydowałam się na udział w konkursie Miss Polonia, ponieważ pomyślałam że będzie to niesamowita przygoda, podczas której będę mogła rozwinąć się w sferze modelingu, a także nabyć wiele nowych doświadczeń. Konkurs Miss Polonia jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów w Polsce, który cieszy się ogromnym uznaniem ,dlatego też postanowiłam ,że chciałabym trafić właśnie do niego - powiedziała Karolina Kulczyńska, która podkreśliła, dlaczego to właśnie ona powinna zostać najpiękniejszą Polką.

- Jestem kobietą, która wytrwale dąży do wyznaczonych celów. Obowiązki, które zostają mi powierzone zawsze wykonuję z należytą starannością. Posiadanie korony to duża odpowiedzialność. Miss powinna udzielać się charytatywnie, podejmować działania na rzecz innych. Jestem osobą, która zawsze gotowa jest wspierać tych, którzy są w potrzebie. Tytuł i korona powinny być wykorzystywane do ważnych celów i takie też chciałabym realizować.

Lojalna, pracowita i życzliwa. Tak opisuje siebie mieszkanka podgorzowskiego Bogdańca. Ci, którzy znają Karolinę, to wiedzą, że taka faktycznie jest. - Jestem studentką Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, a dokładniej kierunku administracja. Na co dzień pracuję jako braffiterka. Moją pasją jest muzyka. Już od dziecka wiedziałam, że będzie to jedno z moich zainteresowań. W podstawówce nauczyłam się gry na gitarze. Brałam także udział w konkursach piosenek, podczas których odnosiłam sukcesy. Muzyka towarzyszy mi na każdym kroku! - opisuje siebie Kulczyńska.

- Jestem wyjątkowa, ponieważ jako kobieta znam swoją wartość. Nic nie jest w stanie sprawić, bym zwątpiła w swoją wewnętrzną siłę. Przekazane zostały mi wartości, którymi kieruje się w swoim życiu i które nieustannie pielęgnuję. Zawsze jestem gotowa otworzyć się na drugiego człowieka, wysłuchać go i dać mu poczucie, że nie jest sam. Jestem wyjątkowa, ponieważ pokonałam wiele trudności, by zrealizować swoje marzenia.

Przypomnijmy, że Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na ponad 90-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki. Kiedy literat Tadeusz Boy-Żeleński wymyślał nazwę „Miss Polonia”, nie mógł przypuszczać, że będzie częścią wydarzenia, które osiągnie międzynarodowy sukces, a także skupi na sobie uwagę milionów obserwatorów z całego świata.

Miss Warszawy 2023 Julia Tomaszewska dla "Super Expressu": Uwielbiam bulwary nad Wisłą
Sonda
Kibicujesz Karolinie Kulczyńskiej w finale Miss Polonia 2023?