Karolina Kulczyńska

i

Autor: www.misspolonia.com

KONKURS

Finalistka Miss Polonia 2023: Jestem ogromną fanką Stali Gorzów!

2023-04-28 11:59

Lubuszanka Karolina Kulczyńska znalazła się wśród laureatek tegorocznej gali Miss Polonia. W piątek (28.04) na social mediach konkursu pojawiły się relacje Karoliny, w których opowiada o swoich pasjach i zainteresowaniach. Jak przyznała: od dziecka jest wielką fanką żużla i Stali Gorzów!

Karolina Kulczyńska o sobie: studiuję, pracuję, interesuję się żużlem

W mediach społecznościowych konkursu Miss Polonia regularnie prezentowane są tegoroczne finalistki. Jedną z nich jest 22-letnia Karolina Kulczyńska pochodząca z podgorzowskiego Bogdańca. To jedyna lubuszanka, która w tym roku powalczy o koronę i tytuł najpiękniejszej Polki.

W piątek social media Miss Polonia należały właśnie do Karoliny! W krótkich relacjach 22-letnia piękność opowiedziała o swoich zainteresowaniach i tym, czym zajmuje się na co dzień. Jak przyznała: jest studentką na kierunku "administracja", a dodatkowo pracuje jako brafiterka w jednym ze znanych sklepów z bielizną. Pełni też funkcję podprowadzającej w gorzowskim klubie żużlowym Stal Gorzów.

Finalistka Miss Polonia fanką Stali Gorzów

Jak przyznała Karolina Kulczyńska jedną z jej największych pasji są sporty motorowe.

"Od dziecka jestem ogromną fanką sportów motorowych, a w szczególności żużla. Miłość do tego sportu zaszczepił we mnie mój tata. To właśnie tata zabrał mnie pierwszy raz na stadion żużlowy" powiedziała 22-latka.

Od tamtej pory nieustannie kibicuje gorzowskiej Stali, jako podprowadzająca motywuje zawodników do walki o punkty, a do tego bierze aktywny udział w organizacji różnego rodzaju wydarzeń żużlowych.

"W tamtym roku miałam przyjemność współpracować podczas organizacji Speedway Grand Prix" dodała Karolina Kulczyńska.

W Gorzowie Karolina znana jest nie tylko w środowisku żużlowym. W 2021 roku zdobyła tytuł Miss Ziemi Lubuskiej.

Sonda
Będziesz oglądać finał Miss Polonia 2023?
Natalia Gryglewska - nowa Miss Polonia przeszczęśliwa po zwycięstwie! [WYWIAD]