ChatGPT pomoże w remoncie

i

Autor: stux / www.pixabay.com

SZTUCZNA INTELIGENCJA

Sztuczna inteligencja pomoże Ci w remoncie! ChatGPT zrobi listę zakupów i podpowie co robić

2023-06-07 13:10

Remont to niełatwa sprawa. Czasem zwykłe odświeżenie ścian kończy się skuwaniem tynków i podłóg. A to zadania, z którymi nie akzdy jest sobie w stanie poradzic. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pojęcie na ten temat i nie chcesz zatrudniać fachowców to z pomocą przychodzi... Chat GPT.

Sztuczna Inteligencja rozwija się w błyskawicznym tempie

Mówi się, że gwałtowny rozwój sztucznej inteligencji może być zgubą dla ludzkości - ostrzegają przed tym najwięksi, światowi biznesmeni. AI (Artificial Intelligence - sztuczna inteligencja) już w tej chwili działa na poziomie najznakomitszych umysłów i potrafi rozwiązać skomplikowane zadania z każdej dziedziny.

Wpływ sztucznej inteligencji na dalsze nasze losy może być ogromny. W tej chwili jednak AI może ułatwić wiele zadań, nawet tych dotyczących codziennych czynności. W jaki sposób?

Z pomocą przychodzi ChatGPT, opierający się na zasadach AI. Został on opracowany przez OpenAI w taki sposób, by móc prowadzić konwersację na praktycznie wszystkie możliwe tematy. Zadając pytania mamy wrażenie, że po drugiej stronie znajduje się żywa osoba, ale z niewiarygodnie dużą wiedzą.

ChatGPT może rozmawiać w każdym języku, udzielać profesjonalnych odpowiedzi na zadane pytania i pomagać w rozwiązywaniu problemów. I to nie tylko dotyczących skomplikowanych, matematycznych wzorów, ale także... spraw remontowych czy kulinarnych.

ChatGPT pomoże Ci w remoncie! Napisz czego potrzebujesz, a dostaniesz niezbędne wskazówki

Jeśli planujesz przerpowadzić niewielki remont, ale nie do końca wiesz jak się za niego zabrać to ChatGPT bedzie idealnym rozwiązaniem! Po co wyszukiwać w Internecie tutoriale, po co sprawdzać strony szukając najlepszych materiałów, skoro ChatGPT zbierze najważniejsze informacje w kilka sekund!

Chcesz pomalować ścianę? ChatGPT zrobi listę zakupów.

Zastanawiasz się jak zacząć remont łazienki? ChatGPT podpowie Ci krok po kroku jak działać.

Zepsuł Ci się zlew? ChatGPT określi co powinieneś sprawdzić.

Zajrzyj do naszej galerii i sprawdź czy rozwiązania zaproponowane przez AI okazałyby się dla Ciebie pomocne.

Sonda
Boisz się wpływu AI na ludzkość?
Kongres 590 2021: Grzegorz Napieralski: sztuczna inteligencja - szansa czy zagrożenie?