Gorzów wieczorową porą

i

Autor: Bar10der81 / www.commons.wikimedia.org

SZTUCZNA INTELIGENCJA

ChatGPT: co powiedział o Gorzowie? AI twierdzi, że miasto przyciąga turystów i oferuje szereg możliwości

2023-04-26 13:06

Jako, że ChatGPT jest ostatnio na topie postanowiliśmy zapytać Sztuczną Inteligencję o to co sądzi na temat Gorzowa Wielkopolskiego. Czy dobrze się tu żyje? Czy jest tu bezpiecznie? Co miasto może zaoferować swoim mieszkańcom? Niektóre odpowiedzi nas zaskoczyły!

ChatGPT, czyli chatbot generujący odpowiedzi na zadane pytania

ChatGPT został opracowany przez OpenAI w taki sposób, by móc prowadzić konwersację na praktycznie wszystkie możliwe tematy. Zadając pytania mamy wrażenie, że po drugiej stronie znajduje się żywa osoba, ale z niewiarygodnie dużą wiedzą.

ChatGPT opiera się na zasadach AI (Artificial Intelligence - sztuczna inteligencja). Może rozmawiać w każdym języku, udzielać profesjonalnych odpowiedzi na zadane pytania i pomagać w rozwiązywaniu problemów.

ChatGPT o Gorzowie. Co sztuczna inteligencja mówi o naszym mieście?

Postanowiliśmy zapytać ChatGPT o to z czego słynie Gorzów, co oferuje swoim mieszkańcom i jak się tu żyje. Niektóre odpowiedzi były zaskakujące! AI, pytana o atrakcje w mieście, wymieniła m.in. dobrze rozwiniętą strukturę sportową, w tym stadion piłkarski, halę i baseny, ale ani słowem nie wspomniała o najbardziej popularnym gorzowskim obiekcie, czyli stadionie żużlowym!

Ciekawi Cię co jeszcze powiedział chatbot? Zajrzyj do naszej galerii. 

Sonda
Czy uważasz, ze sztuczna inteligencja zagraża ludzkości?
Kongres 590 2021: Grzegorz Napieralski: sztuczna inteligencja - szansa czy zagrożenie?