stal gorzów ręczni

i

Autor: Marcin Imański/ FB Stal Gorzów - piłka ręczna Zdjęcie archiwalne

Szczypiorniści Budnex Stali Gorzów tym razem wygrali za dwa punkty

2022-11-21 8:14

Dwa punkty , które trzeba szanować. Budnex Stal Gorzów zremisowała z AZS AWF Biała Podlaska 26 do 26 w ​8 kolejce Ligi Centralnej. Na szczęście w karnych lepsi okazali się stalowcy i ostatecznie po trudnym i emocjonującym meczu dopisali do dorobku dwa punkty.

Na pięć minut przed końcem niebiesko biali prowadzili jeszcze 26 do 24 ale w końcówce dopadła ich strzelecka niemoc co wykorzystali goście i doprowadzili do remisu. To oznaczało rozstrzygnięcie w karnych. W stalowej bramce świetnie spisał się w tym fragmencie meczu bramkarz Stali Krzysztof Nowicki, który obronił dwa rzuty karne a trzeci strzał trafił w poprzeczkę. Nie mylili się za to zawodnicy Stali i skończyło się na 3 do 1.

Mogły być trzy punkty ale nie dowieźliśmy tego prowadzenia. Cieszą w sumie te dwa punkty bo Biała Podlaska to klasowy rywal i wiedzieliśmy , że ten mecz tak będzie wyglądał, że będzie pełen walki. Pamiętamy mecze z tamtego sezonu i tego się teraz spodziewaliśmy. Powiedział po meczu Oskar Serpina trener stalowców.

Po 8 kolejkach stal jest na 6 miejscu w tabeli a kolejny mecz zagra w dalekim Zamościu z KPR Padwa.

Kultowe smaki PRL-u. Pamiętasz te dania z barów mlecznych i stołówek?

Pytanie 1 z 10
Bary mleczne były w PRL popularne, ponieważ było w nich:
Konferencja prasowa reprezentacji z Kataru. Bereszyński i Szymański przed meczem z Meksykiem