Galeria z meczu ebut.pl Stal Gorzów - Fogo Unia Leszno

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia

ŻUŻEL

Świetne wieści ze Stali Gorzów. Ważne ogniwa pozostają na pokładzie

2023-11-14 14:13

Stal w poniedziałkowy wieczór przekazała swoim kibicom niesamowite wieści. To, że Oskarowie Paluch i Fajfer zostają w Gorzowie, to wiemy od dawna. Zaskakuje jednak długość kontraktu obu zawodników. Na ile lat związali się ze Stalą? O tym poniżej.

Ebut.pl Stal Gorzów jest już dosłownie na finiszu w podpisywaniu wszystkich kontraktów. W poniedziałek klub ogłosił parafowanie umowy z Oskarem Paluchem i Oskarem Fajferem i to na dwa lata! To zaskakujący ruch działaczy, ale dzięki temu są zabezpieczeni na sezon 2024 i 2025.

Przypomnijmy, że wcześniej umowę parafowali już: Anders Thomsen, Martin Vaculik, Szymon Woźniak i Jakub Miśkowiak.

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie

Oskar Fajfer znakomicie przyjął się w naszym klubie, to bardzo ambitny zawodnik i jestem pewny, że kolejne sezony w Stali będą bardzo udane w jego wykonaniu. Oskar Paluch to jeden z najbardziej uzdolnionych juniorów w Polsce, który z roku na rok coraz lepiej radzi sobie w PGE Ekstralidze. Bardzo się cieszę, że mamy w Stali takich żużlowców - powiedział prezes klubu, Waldemar Sadowski.

Tłumy przywitały nowego zawodnika Stali Gorzów. Co powiedział prezes klubu?

Z pewnością na dniach poznamy także drużynę U24 Stali Gorzów, która rozpocznie trzeci sezon startów w tejże lidze PGE Ekstraligi.

Sonda
Śledzisz mecze Stali Gorzów?