gorzów policja na lawetę 1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Mundurowi znaleźli sześć samochodów.

Policja

Świebodzin/Słubice: Szukali jednego auta, a znaleźli...sześć!

2024-01-25 12:46

Świebodzińscy policjanci z wydziału kryminalnego odzyskali skradzione pojazdy. W ciągu tygodnia od zgłoszenia trwały intensywne działania mundurowych, które zakończył się sukcesem. Zatrzymany został 35-letni mieszkaniec powiatu słubickiego.

Pojazdy były kradzione metodą na lawetę. Sprawca ukrył je na posesji. W styczniu do Komendy Powiatowej w Świebodzinie zgłosił się poszkodowany, któremu skradziono samochód. Uległ on awarii na trasie Wilkowo – Borów. Auto pozostawiono przy drodze. Zabezpieczenie śladów, ich analiza, ustalenie pojazdu, którym dokonano kradzieży- doprowadziły do złodzieja.

Policjanci nie tylko zatrzymali mężczyznę, ale dotarli do miejsca, gdzie ukryto auto. W wyniku przeszukania posesji odnaleziono aż sześć skradzionych aut. Ich łączna wartość to 60 tysięcy złotych. 35-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów.

gorzów policja na lawetę 2

i

Autor: materiały Lubuska Policja 35-latki grozi 10 lat za kratami.

Jeden samochód zniknął w powiecie świebodzińskim, a pięć figurowało jako skradzione na terenie Niemiec. Mieszkańcowi powiatu słubickiego grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zaatakował gazem w szpitalu i okradł personel. Policja szuka tego człowieka

QUIZ. Rozpoznaj utwór Dawida Kwiatkowskiego po tekście

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst utworu Dawida Kwiatkowskiego pt. "Biegnijmy": W telefonie krótki tekst Ja to czuję ja to wiem...