stilon syrena

i

Autor: coola

Stilon Gorzów mistrzem jesieni

2021-11-17 9:15

Nic już tego nie zmieni Stilon królem jesieni. Choć do końca rundy jeszcze jeden mecz to piłkarze Stilonu Gorzów są już pewni pierwszego miejsca po rundzie jesiennej.

Obecnie mają 11 punktów przewagi nad Pogonią Świebodzin , z którą zmierzą się w najbliższym meczu w sobotę (20.11). Więc nawet strata punktów nie zepchnie Stilonu z fotela lidera IV ligi przed rundą wiosenną. Ale nie od razu było tak różowo bo po pierwszym zwycięstwie przyszedł słabszy moment. Stilon przegrał niespodziewanie w Kostrzynie z Celulozą i zremisował w Żarach z Promieniem i z Piastem w Czerwieńsku. Mówi Karol Gliwiński trener Stilonu.

Musieliśmy mieć ten gorszy moment ale fajnie sobie chłopacy przede wszystkim mentalnie z tym poradzili, nie przejęli się tym i teraz ten zespół się napędza z meczu na mecz i myślę , ze w kolejnej rundzie będziemy jeszcze mocniejsi. Mówi Karol Gliwiński trener Stilonu Gorzów.

Od 8 kolejki Stilon rozpoczął marsz w górę tabeli po drodze wygrywając wszystko co mógł wygrać. W tej chwili bilans to 13 wygranych 2 remisy i jedna porażka. Czy na koniec rundy stilon dopisze kolejna wygrana? Przekonamy się w sobotę po meczu w Świebodzinie z Pogonią.

Ile jest w tobie z dziecka? Sprawdź, czy umiesz się bawić!

Pytanie 1 z 9
Twoja mama znalazła w domu twoje stare książeczki zbajkami. Pyta, co z nimi zrobić?
Jan Tomaszewski bezlitośnie uderza w Lewandowskiego i Sousę. Wytacza potwornie ciężkie działa