Prezes Stali Gorzów Waldemar Sadowski i prezydent miasta Jacek Wójcicki

i

Autor: facebook.com/StalGorzow1947

grand prix

Stal Gorzów zawiesza rozmowy z Gdańskiem! Doszło do przełomu odnośnie Grand Prix? Ważne słowa prezesa

2023-11-07 14:41

W ostatnich tygodniach w środowisku żużlowym było dosyć głośno o tym, że Stal Gorzów chce zorganizować Grand Prix na stadionie w... Gdańsku. Wszystko przez nierentowność rundy w mieście nad Wartą. Jak teraz wyglądają rozmowy klubu z miastem? Wiemy, że doszło do przełomu!

Ten temat grzeje gorzowskich kibiców od jakiegoś czasu. Nikt jednak nie wierzył do końca w to, że Grand Prix zostanie przeniesione do Gdańska.

Wiemy, jakim elementem tego typu impreza jest tutaj w mieście. Pracujemy nad tym. Chodziły różne słuchy i to nie były informacje wyssane z palca. Sytuacja w tej chwili wygląda tak, że czujemy, że jest fajny klimat tutaj do rozmów w mieście i wyhamowaliśmy rozmowy, które finalizowałyby Gdańsk. Pracujemy nad tym, żeby runda została w Gorzowie – powiedział nam prezes ebut.pl Stali Gorzów, Waldemar Sadowski.

Tak wyglądało Grand Prix w Gorzowie w 2022 roku

Z zarządem rozpisywaliśmy różne scenariusze, a w tym miasto Gdańsk i Polsat Plus Arena. Natomiast zawiesiliśmy te rozmowy, bo chcemy Grand Prix zorganoziwać u nas w Gorzowie i rozmowy, które prowadziliśmy, poszły naprawdę w bardzo dobrym kierunku. Jest klimat, żeby to zrobić w Gorzowie – podkreślił sternik gorzowskiego klubu.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że gorzowska runda Grand Prix ma odbyć się 22 czerwca. Dzień wcześniej, czyli 21 czerwca w Gorzowie zostanie zorganizowana runda SGP3.

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Byłeś/aś na Grand Prix w Gorzowie?