Na zdjęciu: Oskar Paluch

i

Autor: Marcin Imański/Stal Gorzów

Stal Gorzów wyleciała na przedsezonowy obóz do Finlandii. Znamy listę atrakcji. Nudy nie będzie!

2023-02-15 15:08

O poranku 14 lutego gorzowska drużyna wyruszyła na przedsezonowy obóz do fińskiego miasta Lahti, gdzie w olimpijskim ośrodku będą przygotowywać się do nadchodzącego sezonu żużlowego. Gorzowianie wylecieli z Berlina i wrócą do kraju w poniedziałek, 20 lutego.

Stal Gorzów rozpoczęła obóz w fińskim Lahti. Pierwsze wrażenia

- Będą skutery śnieżne, ćwiczenia na hali, a być może nawet jazda po torze na zamarzniętym jeziorze - mówi nam Michał Wasilewski, rzecznik prasowy ebut.pl Stali Gorzów.

Liczba atrakcji jest oczywiście uzależniona od pogody. Na szczęście w Finlandii panuje istnie zimowa aura. Przedsezonowy obóz gorzowskich żużlowców, to przede wszystkim integracja zawodników oraz idealna praca dla marketingowców, by jak najlepiej przygotować się do sezonu.

Kapitan Stali Gorzów 2023. Kto nim zostanie?

Jak informuje nas Michał Wasilewski, kapitan ebut.pl Stali Gorzów zostanie najprawdopodobniej wybrany podczas kolacji podsumowującej obóz.

Wkrótce pierwsze treningi i sparingi ebut.pl Stali Gorzów

Pod koniec marca rozpoczną się pierwsze mecze kontrolne żużlowców Stali Gorzów. Na początek wicemistrzowie Polski sprawdzą się z zawodnikami Fogo Unii Leszno, a następnie czeka ich test-mecz z Betard Spartą Wrocław. Natomiast pierwszy mecz w PGE Ekstralidze, gorzowianie rozegrają 8 kwietnia w Toruniu.

Sonda
Czy kibicujesz Stali Gorzów w PGE Ekstralidze?