reczni stal

i

Autor: coola

Stal Gorzów nie dała zrobić sobie krzywdy

2022-02-14 8:08

Może nie zaczęli najlepiej ale za to skończyli tak jak chcieli.​ Budnex Stal Gorzów nadal wygrywa w Lidze Centralnej. Tym razem na rozkładzie zapisała Nielbę Wągrowiec z która wygrała 31 do 28.

Nie od razu było jednak tak dobrze bo to goście zaczęli od prowadzenia 4 bramkami. Na szczęście przed przerwa gorzowianie straty odrobili i po 30 minutach było 16 do 12 dla Stali. Tyle, ze goście szybko odrobili straty i znowu nerwowo było w końcówce. Jednak więcej zimnej krwi zachowali w niej stalowcy i ostatecznie odskoczyli przed końcem na trzy bramkowe prowadzenie.

Wiedzieliśmy, że to będzie ciężki pojedynek. Paweł Gregor król strzelców ligi więc należało się tego spodziewać. Na szczęście trochę zimnej głowy w naszym wykonaniu zachowaliśmy w końcówce i możemy się cieszyć z 3 punktów. Powiedział po meczu Tomasz Gintowt zawodnik Stali.

Stal będzie miała chwile oddechu bo kolejny mecz zaplanowano na 26 lutego. Warto się do niego dobrze przygotować bo rywalem żółto niebieskich będzie liderująca w lidze Ostrovia Ostrów Wielkopolski.

QUIZ: Miłość i walentynki w PRL-u

Pytanie 1 z 10
Najczęstszy prezent walentynkowy w PRL:
Tajemnicza śmierć znanego kolarza Jana Magiery