Jakub Miśkowiak i Oskar Fajfer

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia Tak wyglądał sparing Stal Gorzów - Unia Leszno w naszym obiektywie

żużel

Stal Gorzów bez swojego czołowego zawodnika w hicie kolejki?! Jego występ jest zagrożony

2024-06-20 12:52

W niedzielę, 16 czerwca, w meczu ebut.pl Stali Gorzów z Fogo Unią Leszno miał miejsce fatalny wypadek z udziałem Oskara Fajfera i Andrzeja Lebiediewa. Obaj zawodnicy są bardzo poturbowani, ale więcej dolega Łotyszowi, który ma złamane trzy żebra. Z zawodnikiem Stali też nie było najlepiej. Jego występ przeciwko Orlen Oil Motorowi jest zagrożony!

Oskar Fajfer po niedzielnym wypadku miał stwierdzone wstrząśnienie mózgu. Jak informuje portal WP SportoweFakty, gorzowski zawodnik mało co pamięta niedzielny mecz, a co dopiero sam upadek z Andrzejem Lebiediewem. Samo zdarzenie odbiło się szerokim echem w mediach, a najwięcej dostało się Fajferowi, który przeprosił rywala.

Sam żużlowiec spokojnie podchodzi do niedzielnego występu. Na razie jest to wykluczone, ale do tego spotkania jest jeszcze kilka dni. Zawodnik nawet nie myśli w tej chwili o trenowaniu, więc jego tok przygotowań jest znacząco zaburzony.

Tak wyglądał mecz Stali Gorzów z Unią Leszno w naszym obiektywie. Widzicie się na zdjęciach?

Kto za Oskara Fajfera? Jest dwóch kandydatów

Jeśli Oskar Fajfer nie będzie mógł wystąpić w niedzielnym meczu z Orlen Oil Motorem Lublin, to Stanisław Chomski ma dwóch kandydatów na jego miejsce. To Mathias Pollestad i Adam Bednar. Obaj znakomicie spisują się w rozgrywkach Ekstraligi U24 i z pewnością tylko ta dwójka jest brana pod uwagę. W odwodzie są jeszcze juniorzy, bo zarówno Paluch, jak i Stojanowski również prezentują wysoką formę w ostatnim czasie.

POLSCY ŻUŻLOWCY PO GRAND PRIX. SZYMON WOŹNIAK I DOMINIK KUBERA SZCZERZE O BŁĘDACH
Sonda
Czy zaskoczyła cię wysoka porażka Stali Gorzów?