gorzów triathlon

i

Autor: facebook.com/gorzowPL Po raz pierwszy rywalizować będą triathloniści.

Sportowcy opanują Gorzów. Dla kierowców oznacza to utrudnienia!

2022-06-03 11:20

W weekend (4-5.06) ulice będą czasowo zajęte, a niektóre nawet zamknięte. Zaplanowano kilka imprez, z których największa i po raz pierwszy to gorzowski triathlon. Zawodnicy będą pływać, jeździć na rowerze oraz biec.

W sobotę (4.05) w Gorzowie odbędą się dwie imprezy. Bieg Żakowski potrwa około godzinę – od 11.50. Na Piaskach ulice, po których wyznaczono trasę, będą zamykane. Z kolei wieczorem wyruszy masa rowerowa. Od godz.18 utrudnienia w całym mieście - na Górczynie, Piaskach, w centrum oraz na Zawarciu. Policja przez około 1,5 godziny będzie czasowo wstrzymywać ruchu na trasie przejazdu rowerzystów.

gorzów masa rowerowa

i

Autor: facebook.com/gorzowPL

Największe problemy w niedzielę (5.06). Od godz. 7 do 13 odbędzie się I Gorzowski Triathlon. Kilkuset zawodników będzie pływać w Warcie oraz jechać rowerem i biec ulicami. Niedostępne będą: Grobla, Fabryczna, Nadbrzeżna, most Staromiejski, Koniawska, Poznańska. Trzeba będzie korzystać z objazdów, które dotyczą Zawarcia, centrum, osiedla Poznańskiego oraz Karnina. Nad bezpieczeństwem przejazdu czuwać będą mundurowi. Zmiany dotyczą także pasażerów autobusów MZK.

Po triathlonie kolejne wydarzenie. O godz. 13.15 ulicami przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny z okazji 25 rocznicy pielgrzymki Jana Pawła II do Gorzowa. W tym przypadku utrudnienia będą mniej uciążliwe.

Majka Jeżowska wspomina występ na Pol’and’Rock Festival i lekcje z Nergalem

QUIZ. Prawda czy fałsz? Czy rozpoznasz kulinarne fakty i mity? Sprawdź!

Pytanie 1 z 29
Fioletowe ziemniaki są jadalne i bardzo smaczne.