gorzów chrobrego roosevelta 1

i

Autor: Fragles Dodatkowe roboty na Roosevelta w Gorzowie.

Gorzów: Na Roosevelta znowu pojedziemy inaczej

2022-06-01 11:33

Już od piątkowego (03.06) wieczoru zmiany w organizacji ruchu i to niemałe. Ruch zostanie przeniesiony na jezdnię południową z przebiciem przez pas zieleni.

To oznacza, że kierowcy z obu kierunków wciąż będą mieli do dyspozycji po jednym pasie, wyłączona pozostanie także sygnalizacja świetlna. 

W końcu zostanie też dla ruchu otwarta ulica Mieszka I przy skrzyżowaniu. Od piątku będzie można z niej pojechać w prawo, w kierunku alei Andrzejewskiego, możliwy będzie też wjazd w Mieszka w prawo z Roosevelta.

Carla Fernandes śpiewa Amigo na żywo! Posłuchajcie wersji dla ESKA.pl!

Lewoskrętu od Andrzejewskiego na razie zabraknie. Chodkiewicza pozostanie jednokierunkowa, nie zmieni się także organizacja ruchu na Kazimierza Wielkiego. Wciąż wjechać w nią będziemy mogli jadąc od ronda Wyszyńskiego, wyjazd w Roosevelta będzie niemożliwy.

Po zakończeniu II etapu, przyjdzie czas na trzeci. W jego ramach zamknięty zostanie wjazd w Kazimierza Wielkiego od Roosevelta, będzie można za to pojechać w końcu w drugą stronę. Utrudnienia na skrzyżowaniu potrwają do lipca. Najprawdopodobniej od sierpnia na Piaski z powrotem pojadą tramwaje.

QUIZ. Najpopularniejsze bajki i filmy animowane w historii. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 10
Kim według książki był ojciec Jasia i Małgosi?