Szkółka Stali Gorzów

i

Autor: facebook.com/mlodastal/

ŻUŻEL

Spółka Skarbu Państwa nadal będzie wspierać Stal Gorzów! Zaskakujące informacje

2024-04-11 13:23

W ostatnim czasie mogliśmy zauważyć odsuwanie się Spółek Skarbu Państwa z żużlowych klubów. Tak było chociażby między innymi w Zielonej Górze i Poznaniu, z których wycofała się Enea. Ta sama spółka postanowiła jednak nadal wspierać gorzowski żużel.

Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie, Enea była sponsorem tytularnym drużyny w Ekstralidze U24. W tym sezonie będzie to trochę inne wsparcie, bo Enea wesprze także Młodą Stal, czyli adeptów gorzowskiego żużla, nad którymi piecze sprawuje Piotr Świst i Paweł Parys.

Ogromne podziękowania za wsparcie. Z Wami energii na pewno nam nie zabraknie - napisali przedstawiciele szkółki Stali Gorzów.

Zobaczcie zdjęcia z ostatniego sprawdzianu Stali Gorzów przed zbliżającym się sezonem PGE Ekstraligi. Widzicie się na zdjęciach?

Enea, to kolejny sponsor SSK po KGHM, który sponsoruje gorzowski ośrodek. KGHM od 2023 roku jest sponsorem Stali Gorzów, którzy utożsamiają się ze Spółką Skarbu Państwa w dość niecodzienny sposób. W 2024 roku zawodnicy ebut.pl Stali będą jeździć w niebieskich kevlarach z miedzianymi napisami, które nawiązują do barw KGHM-u.

85 lat KS Unia Leszno. Wystawa "Mówisz Leszno - myślisz żużel"
Sonda
Czy to dobrze, że Spółki Skarbu Państwa sponsorują żużel w Polsce?