Restauracja

i

Autor: pexels.com

promocja

Śniadanie za niecałą złotówkę? To możliwe! Promocja trwa do końca marca

2024-03-01 14:50

Niesamowitą promocję przygotowali właściciele sieci restauracji "Orzo". Od jakiegoś czasu goście mają możliwość zjedzenia śniadania za 99 groszy. Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji? To bardzo proste!

Sieć "Orzo" zaskakuje po raz kolejny. Tym razem postanowiono przygotować niesamowitą promocję, by jeszcze bardziej przyciągnąć gośći do swoich lokali. Śniadanie za niecałą złotówkę? Brzmi nieźle! Jest jednak jedno "ale". Nie ma tak łatwo!

Śniadanie za złotówkę w Orzo. Co trzeba zrobić?

Śniadanie za 99 groszy jest dostępne tylko i wyłącznie przy zakupie dowolnej kawy lub herbaty. Promocja wystartowała z początkiem lutego i trwa tylko w weekendy do końca marca w godzinach 10:00-12:45.

Promocja „Śniadania za złotówkę”, mimo że została zmieniona na cenę 99 groszy, odpowiada na stałe pytania klientów i powraca po długim czasie jako reakcja na ich preferencje. Stanowi ona element szerszej oferty promocyjnej ORZO, która obejmuje również #Akcja29.99, oferując obniżone ceny na popularne dania, lunchy w ciągu tygodnia oraz koktajle. Dodatkowo, klient ma możliwość wyboru dwóch deserów za 29.99 zł przez cały tydzień oraz dwóch koktajli w cenie jednego w poniedziałki i wtorki.

Informacja o śniadaniu za niecałą złotówkę szybko rozniosła się po Polsce. W weekendy, przez lokalami Orzo ustawiają się tłumy ludzi, którzy tworzą ogromne kolejki. To w sumie nic dziwnego, bo zjeść śniadanie w tak dobrej cenie, a do tego napić się kawy, to z reguły bardzo dobrze rozpoczęty dzień.

Restauracja w Centrum Onkologii w Bydgoszcz w formule all inclusive
Sonda
Jak często chodzisz do restauracji?