Bulwar wschodni w Gorzowie

i

Autor: pci

NOWOŚĆ

Gorzowski bulwar w końcu będzie tętnił życiem? Otworzy się kolejna restauracja!

2023-03-23 14:38

Od remontu nisz gorzowskich na bulwarze minęło już sporo czasu. Jeszcze kilka lat temu zarządcy PKP, bo do nich należy teren, zarzekali się, że wkrótce wróci życie na bulwarze. Tak się jednak nie stało. Z czasem jednak kolejne restauracje wynajmują miejsca do prowadzenia biznesu. Co na to gorzowianie?

Nowa restauracja w Gorzowie już niebawem! Co będzie można zjeść w restauracji na bulwarze?

Restauracji na gorzowskim bulwarze w tej chwili możemy policzyć na palcach jednej ręki. Wkrótce ta liczba może się powiększyć, bo swoje otwarcie zapowiedziała już japońska restauracja "Nasu". Co w niej znajdziemy i gdzie dokładnie zostanie ulokowana?

Właściciele nie chcą na razie zdradzać daty otwarcia restauracji, ale wiemy już, że lokal będzie umiejscowiony na bulwarze wschodnim w trzech niszach. - Będzie to zdecydowanie restauracja premium, z międzynarodowym teamem. Nie zamykamy się tylko na sushi, będziemy mieć w ofercie również dania gorące - powiedziała nam managerka restauracji, Monika Małkowska.

- Może w końcu na gorzowski bulwar będzie przychodzić więcej osób. Jeszcze kilka lat temu bulwar tętnił życiem, ale teraz jest zupełnie inaczej. Brakuje tutaj miejsc, gdzie mieszkańcy mogą spędzić czas. Mamy niestety ciężkie czasy, ale zauważyłam, że coraz więcej lokali otwiera się na bulwarze. To bardzo dobra wiadomość dla całego Gorzowa! - napisała w mediach społecznościowych pani Ilona. - Gorzów otwiera się na japońskie restauracje. To cieszy. Pytanie, czy jedzenie będzie odpowiadać mieszkańcom - zastanawia się natomiast pan Marek.

Restauracja "Nasu" będzie na pewno sporą konkurencją dla innych restauracji, które serwują sushi w Gorzowie, ale jak zapowiada managerka, będzie tam można znaleźć dużo więcej azjatyckich potraw. Sami jesteśmy ciekawi, co nowego będzie można zjeść w Gorzowie.

Sonda
Czy odwiedzisz restaurację "Nasu" w Gorzowie?