Śmiertelny wypadek w Gorzowie Wielkopolskim. Nie żyje pasażerka vana, 5 osób rannych

i

Autor: pixabay.com/AndrzejRembowski

Tragedia na drodze

Śmiertelny wypadek w Gorzowie Wielkopolskim. Nie żyje pasażerka vana, 5 osób rannych

2023-08-12 20:28

Gorzowska policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotnie popołudnie w tym mieście. Zginęła w nim pasażerka osobowego vana, a pięć osób zostało rannych. Informację przekazał PAP kom. Grzegorz Jaroszewicz z KMP w Gorzowie Wielkopolskim.

Śmiertelny wypadek w Gorzowie Wielkopolskim. Samochód uderzył w betonowe ogrodzenie

Do tragedii doszło przed godz. 15:00 na ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie Wielkopolskim. Kierujący osobowym vanem marki Fiat, jadąc od strony węzła S3 w kierunku miasta, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowe ogrodzenie.

Autem jechało sześć osób. Na miejscu zginęła kobieta będąca pasażerką. Pięć pozostałych osób zostało rannych, w tym dwie ciężko; wszystkie pogotowie zabrało do szpitala.

- Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku pod nadzorem prokuratora. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną wypadku. Potwierdzamy także tożsamość osób biorących udział w tym zdarzeniu – powiedział kom. Grzegorz Jaroszewicz. Dodał, że śledztwo ws. wypadku będzie nadzorowała Prokuratura Rejonowa w Gorzowie Wielkopolskim.

Czy wiesz, który zawodnik wygrywał żużlowe Grand Prix w Gorzowie w ostatnich latach?

Pytanie 1 z 11
Kto wygrał pierwsze Grand Prix w Gorzowie w 2011 roku?