Słubice: Poszukiwania

i

Autor: Materiały Lubuskiej Policji

Słubicka policja poszukuje zaginionej 20-latki

2021-10-27 13:12

Policja ze Słubic szuka zaginionej Klaudii Jarneckiej. Rodzina ostatni kontakt z 20-latką miała 21 października. Kobieta na stałe mieszka w Niemczech, ale od miesiąca przebywała w Ługach Górzyckich.

Dzień przed zaginięciem wyjechała z Ługów do Słońska, skąd w czwartek (21.10) oddaliła się w nieznanym kierunku. Jak informuje rodzina, jej telefon od tamtego czasu nie odpowiada. Kobieta nie ma też przy sobie dokumentów. Organizacje, które pomagają przy poszukiwaniach mówią o realnym zagrożeniu zdrowia lub życia.

Klaudia ma około 155 centymetrów wzrostu i czarne, proste, długie aż do pasa włosy. Ubrana w dniu zaginięcia była w czarną kurtkę z kapturem obszytym futerkiem, oraz szare spodnie w paski. 20-latka ma brązowe oczy, ma także dwa tatuaże róży na lewej ręce. Jeden na nadgarstku, drugi przed zgięciem łokcia.

Słubice: Poszukiwania

i

Autor: FB Gdziekolwiek jesteś

Każdy, kto widział zaginioną proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji, pod numerem 112 lub bezpośrednią z Komendą Powiatową Policji w Słubicach. W razie posiadania jakichkolwiek wskazówek, można także kontaktować się bezpośrednio z rodziną pod numerem 607083579.

Quiz. Czy wiesz, w jakiej reklamie wystąpiła ta gwiazda? Większość wymięka przy 5. pytaniu

Pytanie 1 z 10
"Włączone niskie ceny" - tę piosenkę z reklamy Media Expert zna każdy. Śpiewała ją:
Gdy zaginęły, były jeszcze dziećmi. Od lat trwają poszukiwania tych kobiet