gorzów policja wandal tram 1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Zniszczona szyba w drzwiach tramwaju.

Gorzów: Zdewastował tramwaj i auto. 28-letni chuligan z zarzutami!

2021-10-25 14:29

Gorzowianinowi grozi do 5 lat więzienia. Wyładował agresję na pojazdach, teraz za to odpowie. Do zdarzeń doszło w październiku oraz we wrześniu. W obu przypadkach szkody oszacowano na minimum 5 tysięcy złotych.

Gorzowski MZK zgłosił na policję, że 16 października jeden z pasażerów uszkodził drzwi w tramwaju. Wizerunek podejrzanego został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Widać na nim, jak mężczyzna stojący z puszką zaczyna gestykulować, a następnie z impetem kopie w szybę, która rozpadła się na drobne kawałki. Drzwi się otwierają, wandal wysiada na przystanku przy Sikorskiego.

gorzów policja wandal tram 2

i

Autor: materiały Lubuska Policja Zapis z monitorigu tramwaju.

Policja namierzyła go i w ubiegłym tygodniu został zatrzymany. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia, do którego się przyznał. Nie był jednak w stanie wytłumaczyć swojego zachowania. Do sądu trafi także wniosek dotyczący spożywania alkoholu i zakłócania porządku publicznego w tramwaju.

gorzów policja wandal tram 3

i

Autor: materiały Lubuska Policja 28-latek odpowie za swoje czyny.

Ustalenia gorzowskich policjantów na tym się nie zakończyły. Jak się okazało 28-latek we wrześniu uszkodził auto. Kierująca nim kobieta zatrzymała się na światłach przy ulicach Górczyńskiej i Maczka. Wtedy wskoczył on na maskę i wyrwał wycieraczkę. Straty wyceniono na 5 tysięcy złotych.

Niemiecki niszczyciel min zacumował w Szczecinie

QUIZ. Dokończysz ten wiersz? Same klasyki. Pamiętasz je ze szkoły?

Pytanie 1 z 15
Każdy z nas pamięta słowa Inwokacji z „Pana Tadeusza”: „Litwo, Ojczyzno moja! Ty jesteś jak...”