Sulęcin: Policja

i

Autor: Materiały Lubuskiej Policji W busie przewożonych było 41 imigrantów

Sulęcińscy policjanci zatrzymali busa. W środku 41 osób

2021-10-25 11:21

Stłoczeni jak sardynki w puszcze, bez dostępu do tlenu próbowali przedostać się do Niemiec. Kolejny bus z 41 imigrantami na pokładzie został zatrzymany. Tuż po północy akcję przeprowadzili policjanci z Sulęcina.

Kierowca i pasażer w kabinie byli z Ukrainy. Na tzw. pace fiata ducato przewozili aż 41 osób próbujących nielegalnie przekroczyć granicę. Mundurowi z Sulęcina zatrzymali busa z czeskimi tablicami rejestracyjnymi na punkcie blokadowo kontrolnym w Tarnawie.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 22.10.2021

W środku znajdowało się 37 obywateli Iraku i czterech z Turcji- w tym 15-cioro dzieci i sześć kobiet. Policjanci zapewnili im podstawową opiekę medyczną, pięć osób trafiło też na obserwację do szpitala.

Sulęcin: Imigranci

i

Autor: Materiały Lubuskiej Policji Policjanci udzielili osobom z busa podstawowej opieki medycznej.

Funkcjonariusza zatrzymali łącznie 43 osoby, wobec których prowadzone są postępowania.Policja i straż graniczna apelują o zgłaszanie każdej informacji o takich przewozach. Przypomnijmy - podobna sytuacja miała miejsce w ubiegłym tygodniu policja i straż graniczna zatrzymała bus w Kostrzynie nad Odrą. Na pokładzie było wtedy 34 imigrantów.

QUIZ. Jedzenie w przysłowiach ukryte! Uzupełnij brakujące słowa i sprawdź czy zdobędziesz komplet punktów!

Pytanie 1 z 21
Kto ma chleb, znajdzie i ........ do niego.