Gorzów: skatepatk

i

Autor: skwierzyna.pl

Skwierzyna: Skatepark ma być gotowy na wakacje. Ciągle można decydować co na nim stanie

2021-02-16 10:05

Młodzi mieszkańcy Skwierzyny zdecydują, jak wyglądać będzie ich skatepark. Do końca lutego trwa głosowanie, jakie urządzenia służące do ewolucji na deskorolkach, rowerach czy hulajnogach, staną na placu przy ul. Sportowej.

Skatepark w Skwierzynie zostanie przebudowany. Będą nowe urządzenia. Jakie? O tym zdecydują... fani rolek , desek czy rowerów. Trwa konkurs ogłoszony przez miasto. Na stronie urzędu znajduje się ankieta. Mieszkańcy mogą wybrać 5 urządzeń, które powinny pojawić się na odnowionym skateparku. Głosowanie potrwa do końca lutego. Zainteresowanie jest duże.

Któż może wiedzieć lepiej, jak nie młodzież, na czym chce jeździec. Byłem zaskoczony, mieliśmy około 600 głosów co ma na tym skateparku stać i jak to ma być ustawione - mówi Lesław Hołownia, burmistrz Skwierzyny.

Na uczestników głosowania czekają nagrody: deskorolki, hulajnogi i kaski z ochraniaczami. Nowy skatepark powstanie przy ul. Sportowej 1, w tym samym miejscu, co pierwszy wybudowany 11 lat temu.Prace powinny ruszyć w maju, tak aby na wakacje skate park był gotowy. Na zakup i montaż urządzeń na skateparku miasto przeznaczy od 250 do 300 tys. złotych.

Kiedyś to było, czyli powrót do przeszłości. Co było wtedy na topie?

Pytanie 1 z 12
Buty o których marzyła każda dziewczyna będąc w szkole jeszcze kilka/kilkanaście lat temu to ...