urodziny gorzowa

Skolim dał popis na 767. Urodzinach Gorzowa. Tłumy mieszkańców pojawiło się na Starym Rynku

2024-07-06 22:05

Punktualnie i godzinie 18:00 rozpoczęły się sobotnie obchody 767. Urodzin Gorzowa. Na scenę na Starym Rynku wyszedł prezydent, Jacek Wójcicki, który przywitał mieszkańców. Gorzowian było mnóstwo! Wielu z nich czekało na koncert Skolima, który rozpoczynał sobotnią uroczystość w naszym mieście.

To był szalony koncert Skolima! Tłumy mieszkańców, głównie młodych, pojawiło się na Starym Rynku w Gorzowie. Wszyscy chcieli na żywo zobaczyć i usłyszeć Konrada Skolimowskiego. Oczywiście nie zabrakło takich hitów jak: "Wejde wyjde", "Bebecita", "Wyglądasz idealnie", czy "Dziewczyno Piękna".

Wracając do samych gorzowian, to oczywiście nie zabrakło fanów, którzy specjalnie na koncert Skolima przynieśli okolicznościowe transparenty. Wiele z nich udało nam się uwiecznić w poniższej galerii, do której odsyłamy.

Oprócz Skolima na Starym Rynku pojawiła się Majka Jeżowska ze swoim bandem. Jednak przed tym wydarzeniem nad Gorzowem przeszła nawałnica, która nieco utrudniła organizatorom cały spektakl. Koncert Jeżowskiej był opóźniony, a na gorzowskiej Wartowni swój występ musiał przerwać Michał Koterski.

767. Urodziny Gorzowa będą trwały do końca niedzieli, 7 lipca.

Sonda
Czy bierzesz udział w miejskich wydarzeniach w Gorzowie?