stilon gorzów siatkówka

i

Autor: Karol Korniak/FB Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów Wlkp.

Agencja Inwestycyjna Stilon Gorzów

Siatkarski Stilon wraca przed gorzowską publikę. Dlaczego nie przy Czereśniowej?

2023-10-04 13:38

Mówisz siatkarski Stilon, myślisz hala przy ulicy Czereśniowej. Niebiesko-biali po raz pierwszy od ponad 20 lat zagrają pod tą nazwą przed gorzowską publiką już w sobotę [07.10]. Skojarzenia jednak trzeba zmienić, żeby nie dotrzeć do złego obiektu.

Stilonowcy zagrają o 18 z Lotnikiem Łęczyca w hali CEZIBu przy ulicy Warszawskiej. W tym momencie nie ma możliwości organizowania imprez sportowych w obiekcie ZSTiO - mówi Krzysztof Gierczyński, prezes Ataku Gorzów, który do ligi przystąpił jako Agencja Inwestycyjna Stilon:

Straż pożarna prawdopodobnie, z tego co słyszałem, nie odebrała hali. Trzeba tam poczynić jakieś inwestycje. Szkoda, bo hala jest naprawdę świetna. Trybuny są blisko boiska i siedząc na trybunach kibic się czuje, jakby był praktycznie na boisku.

Norbert Huber opowiada o sile kadry siatkarzy

Jak dodaje prezes, od razu po otwarciu Areny Gorzów przy ulicy Słowiańskiej, klub z meczami II ligi będzie chciał przenieść się właśnie tam. Przypomnijmy, podopieczni Krzysztofa Dobka zagrali już jeden mecz. Na inaugurację wygrali na wyjeździe z Orłem Międzyrzecz 3 do 1.

Wyniki wyborów parlamentarnych w III RP

Pytanie 1 z 10
Kto wygrał wybory do Senatu RP w 1989 roku?