policja

i

Autor: Pixabay Zaginiony Marcin Mikulski się odnalazł

napad

Sceny jak z filmu w centrum Gorzowa! 20-latkowie napadli na bezdomnych. Grozili bronią!

2024-06-12 9:05

Do mrożących krew w żyłach wydarzeń doszło w centrum Gorzowa w nocy z 8 na 9 czerwca. Dwaj 20-latkowie napadli na parę bezdomnych. Mieli przy sobie pistolet gazowy. Szybko zostali złapani. Grozi im do 12 więzienia.

To była akcja gorzowskich policjantów, jak z dobrego filmu. Niestety sytuacja naprawdę się wydarzyła. Wszystko zaczęło się około 2 w nocy w okolicach dworca kolejowego przy ul. Składowej.

Sceny mrożące krew w żyłach w centrum Gorzowa! Jak do tego doszło?

Do jednego z pustostanów weszło dwóch uzbrojonych mężczyzn, którzy napadli na bezdomną parę. Grozili użyciem broni. Bezdomni byli bici i przeszukiwani. Na szczęście, udało im się uciec i zawiadomić policję, która szybko schwytała 18 i 20-latka.

To oni napadli z nożem na bydgoskiego społecznika. Jeden z nich, recydywista, odpowie za 11 kradzieży

Policjanci szybko namierzyli podejrzanych w Parku Wiosny Ludów. Przy jednym z nich znaleźli pistolet gazowy, który został zabezpieczony jako dowód w sprawie do dalszych badań. Mężczyźni w wieku 18 i 20 lat zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy. Po przesłuchaniu usłyszeli zarzut usiłowania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Grozi im do 12 lat więzienia, a pozbawienie wolności nie będzie krótsze niż 3 lata. Na wniosek prokuratora sąd tymczasowo aresztował mężczyzn na trzy miesiące – powiedział Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy KMP w Gorzowie.

Wstrząsający napad na nowej kładce w Warszawie. Strzelił z pistoletu prosto w twarz
Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem napadu?