gorzów rozbój broń 1

i

Autor: materiały Lubuska Policja Tym przedmiotem zastraszono kierowcę audi.

Napad, groźby i broń... Dwóch napastników ujętych przez gorzowską policję

2022-10-20 15:07

Sporo na sumieniu ma dwóch mężczyzn zatrzymanych przez gorzowskich kryminalnych. 32-latek i 38-latek to recydywiści i zostali tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. Co zrobili?

W poniedziałek (17.10) do gorzowskich policjantów trafiło zgłoszenie mężczyzny, który twierdził, że obcy ludzie porwali go, zniszczyli samochód i zmusili do wypłaty pieniędzy. Mundurowi ruszyli na poszukiwania podejrzanych. Okazało się, że lista przestępstw, które mogli popełnić jednego dnia jest dłuższa.

Z samego rana włamali się do lokalu gastronomicznego przy Sikorskiego, skąd zabrali kluczyki do VW. Sprawcy wsiedli do auta i odjechali, porzucili je przy Saperów.

gorzów rozbój broń 2

i

Autor: zrzut materiały Lubuska Policja Jeden z ujętych napastników.

Około godz. 7.30 dwaj napastnicy przemocą dostali się do Audi pokrzywdzonego. Mieli przy sobie przedmiot przypominający broń palną. Zabrali kierowcy prawo jazdy i telefon. Grożąc, zmusili do wypłaty z bankomatu 200 złotych i podpisania umowy sprzedaży auta. Na koniec je zniszczyli i uciekli.

Policjanci zabezpieczyli przedmioty wyglądające jak broń palna, które zostaną zbadane. Podejrzani odpowiedzą za rozbój, zmuszanie do określonego zachowania, kradzież, zniszczenie auta i włamanie.

“Czarne złoto” na wagę złota. Dlaczego w Polsca brakuje węgla?

Czy dobrze pamiętasz bohaterów kultowych dobranocek?

Pytanie 1 z 10
„Bolka i Lolka” kojarzy każdy, ale czy pamiętasz, jaki kolor spodni nosił Lolek?