gorzów word ankieta

i

Autor: pixnio.com zdjęcie ilustracyjne

Pracownicy gorzowskiego WORD-u zadowoleni z warunków

2022-10-19 17:35

Tak wynika z kontroli przeprowadzonej przez Państwową Inspekcję Pracy. Raport przedstawiono w poniedziałek (17.10) na sesji Sejmiku Województwa Lubuskiego. To bardzo obszerny dokument, liczy kilkadziesiąt stron. Co w nim ujęto?

Najważniejsze wnioski w dokumencie oparto po analizie anonimowej ankiety. Wypełniło ją prawie 60 procent pracowników, którzy w 80 procentach uznali, że relacje i atmosfera w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego są pozytywne.

Zdecydowana większość, bo 74 procent, deklaruje, że w WORDzie istnieją procedury przeciwdziałania mobbingowi i dyskryminacji, a żadna osoba ankietowana nie doświadczyła w ostatnim roku zachowań o charakterze przymusu seksualnego.

Kontrolę przeprowadzono, przypomnijmy, w związku ze sprawą byłej pracownicy, która zrzuciła ówczesnemu dyrektorowi- mobbing i pracę za seks. Obie strony złożyły do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. W sądzie odbyła się rozprawa Jarosława Śliwińskiego o zniesławienie przez Magdalenę Szypiórkowską. Do ugody nie doszło.

Trzaskowski szuka miejsc na schrony w Warszawie. Nie ma do tego żadnych przepisów

Halloween - jak dobrze znasz to święto?

Pytanie 1 z 10
Z jakiej kultury wywodzi się to święto?